33 Езикова Гимназия
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 Езикова Гимназия

Личен форум на бившите зайци и новите :)
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Адриана Бонева(Рисуване)

Go down 
+14
Ge®kaTa
Cy3uT0
CAR0LINA.HERRERA
Jeniffer
^KiSs_Me_F^
Balrog
-=PreZ=-
АгеНцИя-ЗаКрИлА На ДУпЕтО
BlackJesuz
bananinka
extreme boy
Ge6e7o
SakiaraSporT
Джули
18 posters
АвторСъобщение
Джули

Джули


Брой мнения : 47
Age : 31
Registration date : 22.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСъб Апр 28, 2007 8:17 pm

.:.Какво мислите за Госповата по Рисуване?.:.
Върнете се в началото Go down
http://cutestyle.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3
SakiaraSporT
Администратор
Администратор
SakiaraSporT


Брой мнения : 237
Age : 31
Localisation : ThE OvChA CupEl ( The O.C. )
Registration date : 22.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСря Май 02, 2007 9:44 pm

Хахаха,никой не смее и думичка да каже Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://33ezikova.bulgarianforum.net
Ge6e7o

Ge6e7o


Брой мнения : 62
Age : 32
Registration date : 02.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСря Май 02, 2007 9:48 pm

Хахаха Кво да кажеме...ненормална си е Twisted Evil Кои знае кво си мисли докато преподава урок...(сигурно "I like torment u")
Върнете се в началото Go down
extreme boy




Брой мнения : 19
Age : 31
Registration date : 02.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Май 03, 2007 7:43 pm

EBATI KROKODILAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid a kato tropne s krak napravo Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
bananinka

bananinka


Брой мнения : 127
Age : 31
Registration date : 27.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Май 03, 2007 8:50 pm

еми ко да кааа: ''слагайте si чадърите !! VАЛЯТ ЧЕНЕТА!!''Aхх колко съм лошаа! ама иначе е печенаааа!! иам само 6ци при неяяя Razz lol!
Върнете се в началото Go down
SakiaraSporT
Администратор
Администратор
SakiaraSporT


Брой мнения : 237
Age : 31
Localisation : ThE OvChA CupEl ( The O.C. )
Registration date : 22.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Май 03, 2007 9:33 pm

Само да кажа че госпожите също могат да се доберат до форума,тъй че нека се мазним

бтв. Разбира се , веднага ще ги блокирам Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
https://33ezikova.bulgarianforum.net
BlackJesuz

BlackJesuz


Брой мнения : 26
Localisation : L.A. California,USA
Registration date : 03.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeПет Май 04, 2007 9:48 am

axax mn zlobna trebva da vnimava6 da ne te uceli s 4eneto Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
АгеНцИя-ЗаКрИлА На ДУпЕтО

АгеНцИя-ЗаКрИлА На ДУпЕтО


Брой мнения : 86
Registration date : 02.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeПет Май 04, 2007 5:22 pm

affraid affraid affraid KRAI Taq DasKaLKa Nz Po Kvo E Po NaYChni znaNiQ ili po DraSkaNE Mn E Lo6a I CheNetA hvUrlq daje Imam Stra6ni ocenki za RazvleKaTweLeN pRedMet dumi nQmam pRosty 1+ Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing UjAsNa e GorkAtA mAkr 4e SpAzC=vAe dobriq ton Pone Za sega
Върнете се в началото Go down
-=PreZ=-

-=PreZ=-


Брой мнения : 30
Age : 31
Registration date : 05.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСъб Май 05, 2007 6:32 pm

Малииииииииии affraid affraid affraid affraid affraid Още не съм и дал нито една рисунка за втория срок !!! affraid affraid affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
http://sflt.data.bg
Balrog
Младши Модератори
Младши Модератори
Balrog


Брой мнения : 90
Registration date : 29.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeВто Май 08, 2007 7:15 pm

imam 4uvstvoto 4e skoro ve4e nqma da me ima na toq svqt ako tq mi e u4itelka
Върнете се в началото Go down
^KiSs_Me_F^

^KiSs_Me_F^


Брой мнения : 159
Age : 31
Localisation : ТаМ НеКаДе По ТрАсЕтО :D (LuLiN CiTy) {}
Registration date : 09.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСря Май 09, 2007 1:49 pm

TyPa4ka zalupena leleee mn me nervi ama ot druga strana e qka 6tot pi6e 6-tici i redko 5-tici (e ne i na mene Razz) abe.......se pak si e typa!!!
Върнете се в началото Go down
Ge6e7o

Ge6e7o


Брой мнения : 62
Age : 32
Registration date : 02.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСря Май 09, 2007 6:23 pm

Хаха мн ме дразни..неска ми казаха че се била пребила искам и аз да го бях видял тва.. Very Happy Very Happy Very Happy
П.П Arrow Дано не се добере до форума
Върнете се в началото Go down
Jeniffer

Jeniffer


Брой мнения : 202
Age : 32
Registration date : 08.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Май 10, 2007 3:34 pm

AbE Az nA TaQ 6e zEmA PaK Da i dIgNa eDiN SkAnDaL,4e nE6To nApOsLeDaK PaK Po4nA Da sI PoZvOlQvA Ne6tO.Az s nEq sAmO TaKa sE RaZbIrAm lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Balrog
Младши Модератори
Младши Модератори
Balrog


Брой мнения : 90
Registration date : 29.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeПет Май 11, 2007 10:28 pm

lele taq po risuvane tapata 6e q ubiq!!!!zapoznai te se sas sablezabiq djo ei tva e tq!!!aaaaa ne nqma takava kato neq na teb ti govori edno a na drugite savsem razli4no ot tova koeto e spodelila s teb!!!mn preina4ava6 ne6ata... Evil or Very Mad Exclamation
Върнете се в началото Go down
CAR0LINA.HERRERA

CAR0LINA.HERRERA


Брой мнения : 53
Registration date : 11.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСъб Май 12, 2007 9:02 am

тая е нещо уникално само крещи еб*ти,а и мн ме нерви - само командва и разправя че са ни били бедни речниците,а нейния се изчерпва с "copy,paste,print";"сиренето пари струва";"пазара и на следващата спирка" u "how do you feel today?"(да не забравяме и че"за четвъртък искам за сте изяли ренесанса!)
Върнете се в началото Go down
Cy3uT0

Cy3uT0


Брой мнения : 62
Age : 32
Registration date : 07.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeПон Май 14, 2007 7:04 pm

Ami na men ne mi e napraila ni6to lo6o jenata,ne mi se e karala za ni6to,ama kato kaje "Sqdaite si na produljeniqta na grubnacite i u4ete Mad " i naprao Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Jeniffer

Jeniffer


Брой мнения : 202
Age : 32
Registration date : 08.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeВто Май 15, 2007 4:49 pm

SuZi kAk mOjE DA GoVoRi6 TaKa"pAzArA E Na dOlNaTa sPiRkA"xaxaxaax
Върнете се в началото Go down
Ge®kaTa

Ge®kaTa


Брой мнения : 136
Registration date : 27.04.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeВто Май 22, 2007 7:16 pm

Copy, Paste, Print!!! lol!

Е тВа и е ЗаПазеНия Лаф, като ВиДи дВе едНакви риСунКи,т.с. коГато си лиЧи че са пРавени от едиН исЪщи чоВек.. ахХхах....

еМи кВо дРуго да Ви кажа, Не Ме пЛаши вобщЕ, даЖе ми образуВа смеХ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
rai4ka_92

rai4ka_92


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 09.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeВто Май 29, 2007 5:34 pm

Mnogo e vesela jenata!!!!Ili shte qdeme renesansa ili 2-ki!!!
Върнете се в началото Go down
bonbon4eto^

bonbon4eto^


Брой мнения : 128
Age : 31
Registration date : 06.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 6:54 pm

тФА нИ е "THE NIGHTMARE OF 33rd language high school"" ;]]]]
Върнете се в началото Go down
^KiSs_Me_F^

^KiSs_Me_F^


Брой мнения : 159
Age : 31
Localisation : ТаМ НеКаДе По ТрАсЕтО :D (LuLiN CiTy) {}
Registration date : 09.05.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 7:41 pm

albino albino albino albino albino albino albino ........ChEiNeNcEtY Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
fluffy_fairyrock

fluffy_fairyrock


Брой мнения : 5
Age : 30
Registration date : 30.10.2007

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 3:29 pm

silent plashi me 4esno kazano Laughing Laughing Laughing 4enenceto kato se razklatushka i...umirGam si ot smqh Laughing Laughing Laughing albino reshila e mai da prai nqkav club po draskane za nashiq klas No No No No nali mn talntlivo ocvetihme kvadrat4etata i... Laughing
Върнете се в началото Go down
woshata




Брой мнения : 2
Registration date : 17.09.2008

Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitimeСря Сеп 17, 2008 10:06 pm

BlackJesuz написа:
axax mn zlobna trebva da vnimava6 da ne te uceli s 4eneto Very Happy Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing хахахаа да е ..елелеле при таа бах изцепките миналата година..леле Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Адриана Бонева(Рисуване) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Адриана Бонева(Рисуване)   Адриана Бонева(Рисуване) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Адриана Бонева(Рисуване)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
33 Езикова Гимназия :: Училище :: Учители-
Идете на: