33 Езикова Гимназия
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 Езикова Гимназия

Личен форум на бившите зайци и новите :)
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мария-Мадлен

Go down 
+28
rai4ka_92
^KiSs_Me_F^
Freak On A Leash
Cy3uT0
sweet_sacrefisce
Ge®kaTa
NelLy
* нacty дoLL *
TeditoOo
MaCiNkЪ
marinkaaa .. ;]]
lycifer's dauther
Roni_:)
bonbon4eto^
EkYlInKa
gloriq92
-=PreZ=-
=>RaDitYy<=
Траяна(*)
Balrog
АгеНцИя-ЗаКрИлА На ДУпЕтО
Nikardo_Berbo
kam4eto
! маЛиNка .. cRasH u =)
alek40u
mimsy
bananinka
SakiaraSporT
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sweet_sacrefisce

sweet_sacrefisce


Брой мнения : 47
Registration date : 07.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeПон Май 07, 2007 8:13 pm

madiiiiiiiii i az sum za tfa deto go kaza.......kfoto i da stava moje6 da raz4ita6 na men nadqvam se i v obratna posoka obi4kam si te!!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cy3uT0

Cy3uT0


Брой мнения : 62
Age : 32
Registration date : 07.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeПон Май 07, 2007 8:15 pm

Ей бонбон обичкам те! I love you
Върнете се в началото Go down
Freak On A Leash

Freak On A Leash


Брой мнения : 88
Age : 32
Registration date : 04.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeВто Май 08, 2007 5:30 pm

emiiiiiii imah mn gre6no,AMA MN GRE6NO mnenie za tebe,za koeto mn sorka,vajnoto e 4e te poopoznah i se okaza 4e si golqm pi4,evalata ti pravq,davai samo napred,respect respect Very Happy lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Cy3uT0

Cy3uT0


Брой мнения : 62
Age : 32
Registration date : 07.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeВто Май 08, 2007 6:00 pm

ТваАаа бонбонче мн ме радва и мн си го ЛоФкАм! I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
^KiSs_Me_F^

^KiSs_Me_F^


Брой мнения : 159
Age : 31
Localisation : ТаМ НеКаДе По ТрАсЕтО :D (LuLiN CiTy) {}
Registration date : 09.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeСря Май 09, 2007 2:20 pm

EiIii MaLkъTa Si Q LoVe MnOy AmA Ne E Po-LuDa Ot MeNe Tq Si ZnAe Tq E Na VtOrU MqStU ......Ae CuFkъM Te I love you I love you I love you {{{P}}} I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
rai4ka_92

rai4ka_92


Брой мнения : 63
Age : 31
Registration date : 09.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 10, 2007 2:35 pm

MNOGO E GOTINA!!!RADFA ME!!! MNogo radvash horata,sladur4e!!!
Върнете се в началото Go down
Jeniffer

Jeniffer


Брой мнения : 202
Age : 32
Registration date : 08.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeПет Май 11, 2007 3:36 pm

AbEeE,TvA MoMi4eNcE E No cOmMeNt!!!MnOoO E SlAdI4Ka i e gOlQmA KuPoNjIIkA,Lo6oTo e 4E Ne nOsI Na aLkOhOl,aMa6e sViKnE!!To s PrAkTiKuVaNe sTaVaA!!!aIdE,MiLa i mN CuNkIiI lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
kakadurudurudu




Брой мнения : 21
Registration date : 02.06.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 2:47 pm

i taq stava ama pak e djudjence ama kakvo djudjence samo....
Върнете се в началото Go down
CAR0LINA.HERRERA

CAR0LINA.HERRERA


Брой мнения : 53
Registration date : 11.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 1:14 pm

Потребителят "kakadurudurudu" е писал от моя компютър с мое знание,това обаче в никакъв случай не означава че съм го писала аз,минимума за доказателдтво,което мога да дам е че не съм мъж,нито с обратни наклонности за да пиша подобни коментари.В своя защита бих казала и ,че за 90% от хората за които е писано знам ъвсем малко - името,или нищо...Всеки засегнат или не има право да ме обвинява или осъжда,но това не означава че аз съм правила тези коментари.ЗА ВСЯКО НЕЩО КОЕТО СЪЗНАТЕЛНО ИЛИ НЕ СЪМ ИЗВЪРШИЛА БИХ ПОЕЛА ОТГОВОРНОСТ,НО НЕ И В ТОЗИ СЛУЧАЙ ТЪЙ КАТО ВИНАТА Е ЧУЖДА,на човек,който познава достатъчно добре или поне има на представа,за да обсъжда по този начин останалите потребители.
Върнете се в началото Go down
MaCiNkЪ

MaCiNkЪ


Брой мнения : 35
Registration date : 06.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 11, 2007 4:55 pm

sestra mi lof ta ujasny mnoy I love you !!! nikoi da ne mi q pipa 6totyy Mad Mad !!!! are cynki
Върнете се в началото Go down
MaCiNkЪ

MaCiNkЪ


Брой мнения : 35
Registration date : 06.05.2007

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 1:42 pm

sEstRa mI lI obI4kAm Q ujAsnY mNoY iIi nQmA kAk dA sTaNe nQkOi dA i Se oTvArq!!!!! 6ToTo..hahahah lol! flower flower
Върнете се в началото Go down
suMer




Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 21.02.2008

Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 5:37 pm

Ми мИНаЛаТа ГоДиНа Хи4 нЕ сЕ рАзБиРаХмЕ аМа ТаЯ ...... мН сИ я Лоф МаДлЕн Супер пИ4 Е 4ОвЕк На МяСтОо ЗнАе Ко ИскА и КаК да Го ПОсТиГнЕе flower ЕдНа оТ мАлКотО поРаСНаЛи ХорА в КлАсА flower
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мария-Мадлен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мария-Мадлен   Мария-Мадлен - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мария-Мадлен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
33 Езикова Гимназия :: Мисленник :: 8 " Б" клас-
Идете на: